| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | 7200 USD Per Set |
| Standaardverpakking: | Nadat het is ingepakt met rekfilm, wordt het uitgepakt in de container verzonden. |
| Leveringstermijn: | 15 - 25 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/CT/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 20 setjes per maand |
Het magneetstripapparaat maakt gebruik van een servo PLC-besturingssysteem en een touchscreenpaneel, met handige parameterinstellingen en hoge regelprecisie. Het kan de magneetstrip met hoge precisie en lengte snijden volgens de vraag, wat voldoet aan gediversifieerde productievereisten.
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
|---|---|
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Totaal Gewicht | 540kg |
| Totale Afmetingen | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Motorvermogen | 0.55kw |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
Geschikt voor magneetstripverwerking van diverse deurrubbers zoals koelkasten, vriezers, waterdispensers, drankenkasten, desinfectiekasten, keukengerei, etc.
|
|
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | 7200 USD Per Set |
| Standaardverpakking: | Nadat het is ingepakt met rekfilm, wordt het uitgepakt in de container verzonden. |
| Leveringstermijn: | 15 - 25 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/CT/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 20 setjes per maand |
Het magneetstripapparaat maakt gebruik van een servo PLC-besturingssysteem en een touchscreenpaneel, met handige parameterinstellingen en hoge regelprecisie. Het kan de magneetstrip met hoge precisie en lengte snijden volgens de vraag, wat voldoet aan gediversifieerde productievereisten.
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
|---|---|
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Totaal Gewicht | 540kg |
| Totale Afmetingen | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Motorvermogen | 0.55kw |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
Geschikt voor magneetstripverwerking van diverse deurrubbers zoals koelkasten, vriezers, waterdispensers, drankenkasten, desinfectiekasten, keukengerei, etc.