| MOQ: | 1 Σετ |
| Αξία: | 7200 USD Per Set |
| Τυπική συσκευασία: | Αφού τυλιχτεί με ταινία τέντωσης, αποστέλλεται χωρίς συσκευασία στο δοχείο. |
| Περίοδος παράδοσης: | 15 - 25 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/CT/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 20 σετ το μήνα |
Η μαγνητική συσκευή ταινίας υιοθετεί σύστημα ελέγχου servo PLC και πίνακα οθόνης αφής, με βολικές ρυθμίσεις παραμέτρων και υψηλή ακρίβεια ελέγχου. Μπορεί να κόψει τη μαγνητική ταινία με υψηλή ακρίβεια και μήκος σύμφωνα με τη ζήτηση, καλύπτοντας διαφοροποιημένες απαιτήσεις παραγωγής.
| Μέθοδος Τυλίγματος | Επίπεδο / Κάθετο |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Παραγωγής | Υψηλή |
| Συνολικό Βάρος | 540kg |
| Συνολικές Διαστάσεις | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Ισχύς Κινητήρα | 0.55kw |
| Μέθοδος Ξετυλίγματος | Επίπεδο / Κάθετο |
Κατάλληλο για επεξεργασία μαγνητικής ταινίας διαφόρων στεγανωτικών πορτών όπως ψυγεία, καταψύκτες, διανομείς νερού, ντουλάπια ποτών, ντουλάπια απολύμανσης, μαγειρικά σκεύη, κ.λπ.
|
|
| MOQ: | 1 Σετ |
| Αξία: | 7200 USD Per Set |
| Τυπική συσκευασία: | Αφού τυλιχτεί με ταινία τέντωσης, αποστέλλεται χωρίς συσκευασία στο δοχείο. |
| Περίοδος παράδοσης: | 15 - 25 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/CT/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 20 σετ το μήνα |
Η μαγνητική συσκευή ταινίας υιοθετεί σύστημα ελέγχου servo PLC και πίνακα οθόνης αφής, με βολικές ρυθμίσεις παραμέτρων και υψηλή ακρίβεια ελέγχου. Μπορεί να κόψει τη μαγνητική ταινία με υψηλή ακρίβεια και μήκος σύμφωνα με τη ζήτηση, καλύπτοντας διαφοροποιημένες απαιτήσεις παραγωγής.
| Μέθοδος Τυλίγματος | Επίπεδο / Κάθετο |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Παραγωγής | Υψηλή |
| Συνολικό Βάρος | 540kg |
| Συνολικές Διαστάσεις | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Ισχύς Κινητήρα | 0.55kw |
| Μέθοδος Ξετυλίγματος | Επίπεδο / Κάθετο |
Κατάλληλο για επεξεργασία μαγνητικής ταινίας διαφόρων στεγανωτικών πορτών όπως ψυγεία, καταψύκτες, διανομείς νερού, ντουλάπια ποτών, ντουλάπια απολύμανσης, μαγειρικά σκεύη, κ.λπ.