| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | 7200 USD Per Set |
| Standaardverpakking: | Nadat het is ingepakt met rekfilm, wordt het uitgepakt in de container verzonden. |
| Leveringstermijn: | 15 - 25 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/CT/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 20 setjes per maand |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
|---|---|
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Totaal gewicht | 540 kg |
| Totale afmetingen | 4200 × 650 × 1450 mm |
| Motorvermogen | 0,55 kW |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
|
|
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | 7200 USD Per Set |
| Standaardverpakking: | Nadat het is ingepakt met rekfilm, wordt het uitgepakt in de container verzonden. |
| Leveringstermijn: | 15 - 25 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/CT/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 20 setjes per maand |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
|---|---|
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Totaal gewicht | 540 kg |
| Totale afmetingen | 4200 × 650 × 1450 mm |
| Motorvermogen | 0,55 kW |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |