| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | 7200 USD Per Set |
| Standart ambalaj: | Streç filmle sarıldıktan sonra, kapta paketlenmemiş olarak gönderilir. |
| Teslim süresi: | 15 - 25 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/CT/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Açma/Kapama, tek kademeli, mikro anahtar |
| Rulo Yöntem | Düz / Dikey |
|---|---|
| Üretim Verimliliği | Yüksek |
| Toplam Ağırlık | 540 kg |
| Genel Boyutlar | 4200 × 650 × 1450 mm |
| Motor Gücü | 0.55kw |
| Çıkarma Yöntemi | Düz / Dikey |
|
|
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | 7200 USD Per Set |
| Standart ambalaj: | Streç filmle sarıldıktan sonra, kapta paketlenmemiş olarak gönderilir. |
| Teslim süresi: | 15 - 25 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/CT/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Açma/Kapama, tek kademeli, mikro anahtar |
| Rulo Yöntem | Düz / Dikey |
|---|---|
| Üretim Verimliliği | Yüksek |
| Toplam Ağırlık | 540 kg |
| Genel Boyutlar | 4200 × 650 × 1450 mm |
| Motor Gücü | 0.55kw |
| Çıkarma Yöntemi | Düz / Dikey |