| MOQ: | 1 zestaw |
| Ceny: | 7200 USD Per Set |
| standardowe opakowanie: | Po owinięciu folii stretch, jest wysyłany do rozpakowania w pojemniku. |
| Okres dostawy: | 15 - 25 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/CT/T |
| Pojemność dostaw: | 20 zestawów miesięcznie |
| Metoda wkręcania | Płasko / pionowo |
|---|---|
| Wydajność produkcji | Wysoki |
| Całkowita masa | 540 kg |
| Ogólne wymiary | 4200 × 650 × 1450 mm |
| Moc silnika | 0.55kw |
| Metoda rozwijania | Płasko / pionowo |
|
|
| MOQ: | 1 zestaw |
| Ceny: | 7200 USD Per Set |
| standardowe opakowanie: | Po owinięciu folii stretch, jest wysyłany do rozpakowania w pojemniku. |
| Okres dostawy: | 15 - 25 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/CT/T |
| Pojemność dostaw: | 20 zestawów miesięcznie |
| Metoda wkręcania | Płasko / pionowo |
|---|---|
| Wydajność produkcji | Wysoki |
| Całkowita masa | 540 kg |
| Ogólne wymiary | 4200 × 650 × 1450 mm |
| Moc silnika | 0.55kw |
| Metoda rozwijania | Płasko / pionowo |