| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | 7200 USD Per Set |
| Standaardverpakking: | Nadat het is ingepakt met rekfilm, wordt het uitgepakt in de container verzonden. |
| Leveringstermijn: | 15 - 25 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/CT/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 20 setjes per maand |
Dit magnetische stripapparaat wordt bestuurd door een servo PLC-systeem als de kernbesturingseenheid, met touch screen mens-machine interactie, handige parameterinstelling, hoge snijnauwkeurigheid en de mogelijkheid om magnetische strip taken met vaste lengte te voltooien met hoge kwaliteit.
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
|---|---|
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Totaal gewicht | 540kg |
| Totale afmetingen | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Motorvermogen | 0.55kw |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
Veel gebruikt in het magnetische strip proces van deurafdichtingen voor koelkasten, vriezers, waterdispensers, dranken kasten, desinfectiekasten, keukengerei, etc.
|
|
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | 7200 USD Per Set |
| Standaardverpakking: | Nadat het is ingepakt met rekfilm, wordt het uitgepakt in de container verzonden. |
| Leveringstermijn: | 15 - 25 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/CT/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 20 setjes per maand |
Dit magnetische stripapparaat wordt bestuurd door een servo PLC-systeem als de kernbesturingseenheid, met touch screen mens-machine interactie, handige parameterinstelling, hoge snijnauwkeurigheid en de mogelijkheid om magnetische strip taken met vaste lengte te voltooien met hoge kwaliteit.
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
|---|---|
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Totaal gewicht | 540kg |
| Totale afmetingen | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Motorvermogen | 0.55kw |
| Afwikkelmethode | Plat / Verticaal |
Veel gebruikt in het magnetische strip proces van deurafdichtingen voor koelkasten, vriezers, waterdispensers, dranken kasten, desinfectiekasten, keukengerei, etc.