| MOQ: | 1 Σετ |
| Αξία: | 7200 USD Per Set |
| Τυπική συσκευασία: | Αφού τυλιχτεί με ταινία τέντωσης, αποστέλλεται χωρίς συσκευασία στο δοχείο. |
| Περίοδος παράδοσης: | 15 - 25 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/CT/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 20 σετ το μήνα |
Αυτή η συσκευή μαγνητικής ταινίας ελέγχεται από σύστημα servo PLC ως κεντρική μονάδα ελέγχου, με αλληλεπίδραση ανθρώπου-μηχανής μέσω οθόνης αφής, βολική ρύθμιση παραμέτρων, υψηλή ακρίβεια κοπής και δυνατότητα ολοκλήρωσης εργασιών κοπής μαγνητικής ταινίας σταθερού μήκους με υψηλή ποιότητα.
| Μέθοδος Τυλίγματος | Οριζόντια / Κάθετη |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Παραγωγής | Υψηλή |
| Συνολικό Βάρος | 540kg |
| Συνολικές Διαστάσεις | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Ισχύς Κινητήρα | 0.55kw |
| Μέθοδος Εκτύλιξης | Οριζόντια / Κάθετη |
Χρησιμοποιείται ευρέως στη διαδικασία μαγνητικής ταινίας για φλάντζες πόρτας ψυγείων, καταψυκτών, διανομέων νερού, ντουλαπιών ποτών, ντουλαπιών απολύμανσης, μαγειρικών σκευών κ.λπ.
|
|
| MOQ: | 1 Σετ |
| Αξία: | 7200 USD Per Set |
| Τυπική συσκευασία: | Αφού τυλιχτεί με ταινία τέντωσης, αποστέλλεται χωρίς συσκευασία στο δοχείο. |
| Περίοδος παράδοσης: | 15 - 25 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/CT/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 20 σετ το μήνα |
Αυτή η συσκευή μαγνητικής ταινίας ελέγχεται από σύστημα servo PLC ως κεντρική μονάδα ελέγχου, με αλληλεπίδραση ανθρώπου-μηχανής μέσω οθόνης αφής, βολική ρύθμιση παραμέτρων, υψηλή ακρίβεια κοπής και δυνατότητα ολοκλήρωσης εργασιών κοπής μαγνητικής ταινίας σταθερού μήκους με υψηλή ποιότητα.
| Μέθοδος Τυλίγματος | Οριζόντια / Κάθετη |
|---|---|
| Αποδοτικότητα Παραγωγής | Υψηλή |
| Συνολικό Βάρος | 540kg |
| Συνολικές Διαστάσεις | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Ισχύς Κινητήρα | 0.55kw |
| Μέθοδος Εκτύλιξης | Οριζόντια / Κάθετη |
Χρησιμοποιείται ευρέως στη διαδικασία μαγνητικής ταινίας για φλάντζες πόρτας ψυγείων, καταψυκτών, διανομέων νερού, ντουλαπιών ποτών, ντουλαπιών απολύμανσης, μαγειρικών σκευών κ.λπ.