| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | 7200 USD Per Set |
| Standart ambalaj: | Streç filmle sarıldıktan sonra, kapta paketlenmemiş olarak gönderilir. |
| Teslim süresi: | 15 - 25 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/CT/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Açma/Kapama, tek kademeli, mikro anahtar |
Bu manyetik şerit cihazı, çekirdek kontrol ünitesi olarak bir servo PLC sistemi, dokunmatik ekran insan-makine etkileşimi, kullanışlı parametre ayarı, yüksek kesme doğruluğu ve yüksek kalitede manyetik şerit sabit uzunlukta kesme görevlerini tamamlama yeteneği ile kontrol edilir.
| Rulo Sarma Yöntemi | Düz / Dikey |
|---|---|
| Üretim Verimliliği | Yüksek |
| Toplam Ağırlık | 540kg |
| Genel Boyutlar | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Motor Gücü | 0.55kw |
| Açma Yöntemi | Düz / Dikey |
Buzdolabı, dondurucu, su sebili, içecek dolabı, dezenfeksiyon dolabı, mutfak eşyaları vb. kapı contalarının manyetik şerit işleminde yaygın olarak kullanılır.
|
|
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | 7200 USD Per Set |
| Standart ambalaj: | Streç filmle sarıldıktan sonra, kapta paketlenmemiş olarak gönderilir. |
| Teslim süresi: | 15 - 25 iş günü |
| Ödeme yöntemi: | L/CT/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Açma/Kapama, tek kademeli, mikro anahtar |
Bu manyetik şerit cihazı, çekirdek kontrol ünitesi olarak bir servo PLC sistemi, dokunmatik ekran insan-makine etkileşimi, kullanışlı parametre ayarı, yüksek kesme doğruluğu ve yüksek kalitede manyetik şerit sabit uzunlukta kesme görevlerini tamamlama yeteneği ile kontrol edilir.
| Rulo Sarma Yöntemi | Düz / Dikey |
|---|---|
| Üretim Verimliliği | Yüksek |
| Toplam Ağırlık | 540kg |
| Genel Boyutlar | 4200 * 650 * 1450 mm |
| Motor Gücü | 0.55kw |
| Açma Yöntemi | Düz / Dikey |
Buzdolabı, dondurucu, su sebili, içecek dolabı, dezenfeksiyon dolabı, mutfak eşyaları vb. kapı contalarının manyetik şerit işleminde yaygın olarak kullanılır.